Kadıköy Dolap Kapak Tamiri

Tahta ve demir gibi dayanıklı malzemelerden yapılan ürünler adeta eskimeyen yapıdadır. Örneğin evinizde ki dolapların kapakları gibi parçalar yıprandığında onları Kadıköy dolap kapak tamiri yapan firmalara getirebilirsiniz. Bizi gibi kaliteli firmalar onları yeniden değerli hale getirebilir. Eğer kapaklarınız kontrplak gibi kolay dağılabilir ahşap çeşitlerinden yapılmamışsa ustalar onları yeniden hayata döndürür. Günümüzde ki kullanılan modern ekipmanlar sayesinde yapılacak işlemler de oldukça kolaylaşmıştır.

Üstelik fiyatları da oldukça uygundur. Eğer yeniden dolap yaptırmaya çalışırsanız bu size pahalıya mal olacaktır. Hazır kapaklarla eski kapakları değiştirmeye çalışmanızda dolabınız el yapımıysa sonuçsuz kalacaktır. Tamir yönteminde ise öncelikle dolaplar sorunlarından arındırılır. Daha sonra müşterilerin isteklerine göre boyanır. Kopmuş olan parçaları varsa bu parçalar yenileriyle değiştirilir. Tüm bu işlemlerin ardından kapaklarınızı yeniden sorunsuzca kullanmanız mümkün olur.

Kadıköy Dolap Kapak Tamiri Fiyatları 0539 782 52 61

Kapaklarınızı işinde uzman marangozlara sahip firmalara getirirseniz Kadıköy dolap kapak tamiri fiyatları size yenisini yaptırma maliyetlerine oranla oldukça makul gelecektir. Eğer dolaplarınızın renginden ya da deseninden sıkıldıysanız ustalar desenleri macunla doldurabilir ve onları en baştan boyayabilir. Bu işlemler hem kısa sürmekte hem de oldukça ucuza gelmektedir. Yenileme fiyatları 300 TL’den başlayacaktır.

Ama yıpranmış ve artık tam işlevli olarak çalışmayan kapaklarınız varsa bu noktada maliyetler artacaktır. Çünkü yapılacak işlemlerin sayısı ve emek çok daha fazla olacaktır. Öncelikle kapaklar yeniden tam olarak yerinde otursun diye rendelenir. Menteşe noktaları gevşemişse bunların aksamları yenilenir. Gerekirse sağlamlaştırmak adına yuvalar macunlanır ya da yeni vida noktaları delinir.

Kadıköy Dolap Kapak Tamiri Ustası 0539 782 52 61

İşinde uzman olan birçok Kadıköy dolap kapak tamiri ustası insanların eskimiş olan mutfak, yüklük, gardırop kapaklarını adeta yeni bir hale getirmektedir. Kapaklarınız kontrplak gibi çok kaliteli olmayan malzemelerden yapılmışsa onların yeniden işlevsel hale getirilmesi çok zor olacaktır. Ama ceviz, ladin gibi kaliteli ahşaplardan yapılmış kapılarınız hızlıca yenilenebilmektedir. Bu işler için bizim gibi kaliteli firmalarla iletişime geçerseniz süreçten memnun kalacağınızı garanti ederiz.

Öncelikle ustalar kapakların sorunlarını tespit eder. Kapağın hangi ağaçtan yapıldığına bakılır. Kapakta ki şişme, üzerinde ki darbe izleri gibi hasarların hepsi tespit edilir. Daha sonra bunları nasıl çözüleceği ve maliyeti müşteri ile paylaşılır. Eğer müşteri kabul ederse kapaklar atölyeye götürülür. Deneyimli marangozların elinde yeniden işlevsel hale getirilir.

Kadıköy Dolap Kapak Tamiri Firmaları 0539 782 52 61

Dolap kapaklarınızı emanet etmek için seçeceğiniz Kadıköy dolap kapak tamiri firmaları arasında seçim yaparken bazı noktalara dikkat etmeniz süreçten memnuniyetinizi artıracaktır.

  • Öncelikli olarak bakmanız gereken ustaların deneyimidir. Bunun için firmalardan daha önceki yaptığı çalışmalara dair referans resimler isteyebilirsiniz.
  • Ellerinde ki imkanları geniş olan bizim gibi firmaları seçmenizde sizi memnun edecektir. Bizim gibi firmalar sayesinde kapaklarınıza farklı uygulamalar yaptırabilirsiniz. Günümüzde sadece boyama değil kaplama işlemi gibi değişikliklerde kapaklara uygulanabilmektedir.
  • Sadece deneyimli ustalar değil sizi yönlendirebilecek kimseleri çalıştıran firmalarda bulunmaktadır. Bu deneyime sahip dekorasyondan anlayan kimselerin olduğu firmaları seçmekte işinizi kolaylaştıracaktır. Böylece hangi rengi seçeceğinize, hangi kupları kullanacağınızı kolayca karar verebilirsiniz.
  • Firmaların ayrıca modern ekipmanlara sahip olup olmadığına bakmanızda gerekir. Böylece tamir işlemleri çok daha hızlı bitecektir.

Kadıköy dolap kapak tamiri hizmetleri son derece hassas olan bir süreci beraberinde getirmektedir. Bundan dolayı söz konusu hizmetleri alırken mutlaka bu alanda uzman olan firmalardan destek almak şarttır. Unutmamak gerekir ki bu tür hizmetleri sorunsuz bir şekilde alabilmek için mutlaka bu alanda uzman olan firmalardan hizmet almak şarttır!